Kurumsal

Ege Bölgesinde ve tüm yurtta şehirler arası yolcu taşımacılığında ve turizm taşımacılığında sektörünce öncü olma görevini sürdürerek, en çok tercih edilen, güvenilir, değerlerini koruyarak nice kuşaklara ve nesillere hizmete devam eden lider firma özelliğini korumayı istiyoruz.

Yolcu taşımacılığı ve turizm taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle uluslararası normlara ve standartlara uygun, yolcusu ve çalışanına mal olmuş yenilikçi ve temek değerler saygılı bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

 

TARİHÇEMİZ

Elbirlik Taşımacılık ve Seyahat Ltd.Şti. nin kısaca geçmişine bakacak olursak; 1946 yılında Çıplak İbrahim diye bilinen İbrahim ÖZSÜRÜCÜ tarafından 15-20 kişilik küçük arabalarla günde 2-3 sefer olmak üzere seferlerine başlamış, o tarihlerde İzmir’e ŞOSE diye tabir edilen toprak karayolu ile 4-5 saatte ulaşılabiliyordu. Bu işletmeye daha sonra İbrahim Bey'in kayınbiraderleri olan Rauf ÖZSÜRÜCÜ iştirak eder seferler devam ederken 1940 lı yıllarda Araç filosu biraz daha artar. 1950'li yıllarda işletmeye halen sağ olan ve tüm Kuşadalıların kalbinde ayrı bir yeri olan Kantarcı Ahmet diye tanınan Ahmet Hamdi ÖZYİĞİT ortak olur. O yıllardan bu güne ve 1980 yılında Rauf ÖZSÜRÜCÜ nün vefat etmesinden sonra tek başına işletmeyi devam ettirir ve günden güne geliştirerek bu günlere getirir. Elbirlik Ahmet Bey'in oğullarının da katılmasıyla 1990'lı yıllarda kurumsal kimliğine kavuşur.

Elbirlik ve sahibi olan Ahmet Bey'in önderliğinde Kuşadası'nda faaliyet gösteren şoför ve otomobilci esnafına önder olmuş ve meslek sahibi olmalarını sağlamıştır.

 

PRENSİPLERİMİZ

Saygın ve yaygın markamızın sürekliliğini sağlamak ve daha ileri götürmek için aşağıdaki değerleri prensip edindik ve koruma altına aldık :
 

 

VİZYONUMUZ

 

MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle;  müşterilerimize,  çalışanlarımıza,  topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır.

D2 Yetki Belgesi