Hizmetler

KUŞADASI LİMAN ÇIKIŞLI TURLAR

Şirketimiz kurulduğu tarihten-günümüze büyük çoğunluğu Kuşadası limanı olmak üzere kruvaziyer yolcusunun ziyaret ettiği diğer limanlardan da iş ortağı acentelerimizin belirlediği turlara iştirak etmektedir.

 

TURİZM TAŞIMACILIĞI ve TRANSFER HİZMETİ

Ülkemizin ve Dünyanın önde gelen Turizm acentelerinin, yerli ve yabancı misafirlerimizin tüm havaalanı-otel-havaalanı transferlerini zamanında ve emniyeti ön planda tutarak geniş araç filomuz ile hizmeti vermekteyiz.

 

YURT İÇİ TURLAR

Yerli müşterilerimize hizmet veren acentelerimiz ile yapılan yurt içi eğitim, kültür, sanat, eğlence ve tüm bu etkinliklere yönelik kişi sayısına uygun araçlarımız ile transfer ve turlarınıza hizmet vermekteyiz.

 

SEMİNER VE KONGRE TURİZMİ

Şirketimiz fuar, kongre ve toplantı organizasyonlarınızda sizlere konforlu,güvenilir ve zamanında ulaşım hizmeti vermektedir.Bu tür transferlerimiz de kişi sınırlandırılması olmaksızın taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

 

OKUL GEZİLERİ

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okul gezilerinde güven ve konforu ön plana çıkararak milli eğitim bakanlığımızın denetimi altında gerekli hizmetleri vermekteyiz.